Please allow up to 5 business days for this list to update.

Current Registration List

Name

Agency/Organization Name


Bell, Suzanne

Columbus Regioinal Airport Authority


Blanton, Michelle

Candidate for Circleville City Council (Nov. 2017)


blateri, rex

bwc


Bogdan, Sharon

Dept of Public Service, City of Columbus


Bower, Liann

ODRC


BOWERMAN, sean

Ohio DRC


Bradley, Charles

ODRC


Brown Piccolantonio, Beryl

Workers' Compensation


Brubeck, Bridget

Office of Budget and Management


Capaldi, Rob

DODD


Carlson, Christopher

Ohio Bureau of Workers' Compensation


Carmichael, Jamie

Ohio Department of Mental Health and Addiction Services


Clipper, Kimberly

Lorain Correctional Institution


Collins, Emma

ODRC


Cook, Brian

Rehabilitation and Correction


Cordial, Todd

ODRC/Ohio Penal Industries


crawford, willaim

racing commission


Dennis, Jessica

ODRC


Duffey, Sheri

ODRC


Dunn, Bruce

Ohio BWC


Dyer, Matthew

Ohio Office of Budget & Management


Eleby, William (Will)

ODRC


Elliott, Tina

Bureau of Workers' Comp


England, Robert

ODRC - Southeastern Correctional Complex


Estep, Rae Ann

Office of Budget and Management


Flowers, Paul

BWC


Fodor, Dan

BWC


Frazier, Simeon

CSWMFT Board


Frederick, George

Ohio Department of Rehabilitation of Corrections (CRC)


Glass, Michael

BWC


Hall, Lawrence

Ohio BWC


Holewinski, Jeana

OBWC


Hudson, Stuart

Dept. Rehabilitation and Correction


Hunsinger, Angela

ODRC


Hupka, Karrie

ODRC/Correctional Reception Center


Jackson, Emilia

Ohio Department of Aging


Justice, Denise

ODRC


Keipper, James

BWC


Kelley, Amanda

DODD/MVDC


Kolmer, Christopher

BWC


Kucinic, Vinko

Ohio Department of Rehabilitation and Correction


Lambert, Chris

Department of Rehabilitation and Correction


Lampl, Mike

Ohio Bureau of Workers' Compensation


Maneval, Jonathan

Petroleum UST Release Compensation Board


Mattison, Dana

Ohio Dept of DD


McConahay, Timothy

ODRC/Operations Support Center


McGraw, Aaron

BWC


McWilliams, James

Reclamation Commission


Moore, Ernie

Ohio Department of Rehabilitation and Correction


Moorman-Jamison, Tereasa

odrc


Mowry, Kim

DODD


Nega, Fraser

BWC


Niederkorn, Lynne

Ohio BWC


Noble, Jeffrey

ODRC


Pennington, David

Ohio Department of Rehabilitation and Corrections


Phillips, Becky

Ohio Department of Developmental Disabilities


Pounds-Alexander, Leontyne Chrystal

Ohio Department of Rehabilitation and Correction


Powell, Scottie

Ohio BWC


Powell , Robert

Bureau of Workers' Compensation


Saleme, David

CRAA


Schroeder, Halina

DODD


Seifarth, Mark

Ohio Developmental Disabilities Council


Shifflette, Andrew

Office of Budget and Management


Shoop, Tim

Odrc-PCI


Shuster, Deborah

SWACO


Sitterly, James

Huron County Prosecutor's Office


Smith, Shelbie

ODRC


Stafford, Geoffrey

Ohio Bureau of Workers' Compensation


Taylor, Jodie

Industrial Commission


Trego, Nick

BWC


Veley, Deborah

BELTSS


Vince, Melissa

Ohio Bureau of Workers' Compensation


Wells, Rob

Ohio Lottery


Wilson, Roger

ODRC


Wittrup, Brian

ODRC


Wonski, Chelsea

Industrial Commission