Please allow up to 5 business days for this list to update.

Current Registration List

Name

Agency/Organization Name


Allen, George

Barber Board


Angles, chris

BWC


Arms, Teresa

Bureau of Workers' Compensation


Bainbridge, Thomas

Ohio Industrial Commission


Ballinger, Cathleen

Department of Developmental Disabilities


Barber, Nancy

BWC


Bell, JIll

Industrial Commission


Bernard, Jeffery

Ohio Retirement Study Council


Bradley MD, John

Department of Youth Services


Bravender, Elizabeth

BWC


Brown Piccolantonio, Beryl

BWC


Burck, Cindy

ORSC


Byrum, Beverly

Ohio Department of Agriculture


Caldwell, Sherm

Ohio BWC, Mansfield, Ohio Service Office


Campbell, Scott

Ohio Water Development Authority


Capaldi, Robert

DODD


Cavanaugh, Lilleana

Ohio Latino Affairs Commisison


Charles, John

DODD/Cambridge Developmental Center


Christopher, Yvette

Ohio BWC


Cogan, KIevin

Bureau of Workers' Compensation


Cunningham, James

BWC


Damsel, Carol Lee

Bureau of Workers' Compensation


Decot, Elle

BWC


Dent, Kimberly

Ohio Department of Job and Family Services


Donchess, Joel

BWC


Elson-Houston, Frances

Department of Agriculture


Erdman, Colleen

Ohio Bureau of Workers' Compensation


Feeney, Micheal

Ohio Industrial Commission


Gerhardstein, Sam

Ohio Water Development Authority


Gibbs, Adam

Ohio Industrial Commission


Gregory, James

DODD


Grossman, Steven

Ohio Water Development Authority


Haas, Arnold

BWC


Hairston, Tamara

Ohio Department of Developmental Disabilities (DODD)


Hanna, Johnnie

Ohio BWC


Hart, Esther

Gallipolis Developmental Center


Hartman, Kim

BWC


Hauck, Kim

DODD


Highley, Karl "Ed"

Barber Board


Holcomb, Dwight

Private Investigation and Security Services Commission


Horvath, Lori

DODD


Huffman, Sarah

BWC


Hutzel, Cathy

DODD


Irwin, Michael

DODD Youngstown Dev. Center


Jenkins, Vicki

DD Council


Kelly, Brian

Industrial Commission of Ohio


Kirk, Margaret

Ohio Bureau of Workers' Compensation


Kobelt, Teresa

DODD


koch, gary

Ohio State Racing Commission


Korting, John

Barber Board


Kremer, Christina

Gallipolis Developmental Center


Kroninger, Deborah

Ohio Bureau Workers' Compensation


Lopez, Joseph

BWC


Mangerie, Tonya

DODD


Martin, John

DODD


McCloud, Stephanie

CSWMFT


Minter, Christopher

Ohio Industrial Commission


Morrison, Karen

Ohio Board of Dietetics


Mosley-Miller, Kelly

Ohio Dept of Developmental Disabilities


mullins, wanda

Industrial Commission


Nega, Fraser

Ohio BWC


Percy, Rick

BWC


Phillips, Scott

Ohio Department of Developmental Disabilities


Phillips, Carl

OBWC


Rhodes, Bethany

Ohio Retirement Study Council


robertson, james

Bureau of Workers Compensation


Scott, E. Dylan

Bureau of Workers' Compensation


Skaggs, Connie

Barber Board


Snow, Donald

DODD/Montgomery Developmental Center


Snyder, Mary

Ohio Bureau of Workers' Compensation


Sohn, Rosanne

Ohio Industrial Commission


Sun, Shuyan

Ohio BWC


Wallace, Antoinette

DODD


Wander, Carol

Bureau of Workers' Compensation


Whisman, Ginnie

DODD


Wilson, Brian

Ohio Bureau of Workers' Compensation


Winterstein, Janet

Dept. of Developmental Disabilities


Wright, Curtis

DODD


Wysokinski, Robert

DODD


Yogmour, Ali

ORSC